Кошик
40 відгуків
Промышленное оборудование, центробежные вентиляторы, система аспирации, дымососы.
+38(044) 502-31-32

Шлюзові живильники (шлюзовий затвор) і бункери до циклонам

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2

Бункери для накопичення пилу найважливіша складова агрегатів, очищувальних газо-повітряні суміші на різних підприємствах. Головна функція полягає в короткочасному зберіганні пилових мас і інших сипучих матеріалів. Залежно від умов застосування пилозбірники відрізняються габаритами і формою. Як правило, вони бувають прямокутними, круглими і коритоподібними. Пристрої круглої форми поділяють на конічні і циліндричні. Під час використання бункери необхідно регулярно очищати від накопичених забруднень. Для вивантаження використовується додаткова техніка: автокары, візки, шиберні, щелепні і пилові затвори, також затвори гойдалка і мигалка. В якості матеріалу для виготовлення виступає нержавіючий метал товщиною 3 мм

Шлюзові затвори ШЗ

Для переміщення уловленных за допомогою циклонів частинок з газо-повітряних сумішей вдаються до використання шлюзових затворів. Дане обладнання проводиться у двох типах: завантажувальний і розвантажувальний. Розвантажувальні затвори здійснюють очищення циклонів і бункерів під тиском. ШЗ працює з тирсою, борошном, спиртовий бардою, пивною дробиною і т. д.

Конструктивні особливості шлюзових живильників

Пристрій має циліндричний корпус з приєднувальними фланцями. Закріплений у бічних кришках допомогою підшипникових вузлів роторний механізм обертається під впливом мотор-редуктора. При виготовленні застосовують товстостінну трубу, завдяки якій герметичність циліндричної поверхні гарантована. Купити обладнання за низькими цінами в Києві (Україні). Зв'яжіться з менеджерами нашої компанії, щоб на вигідних умовах придбати необхідну продукцію. Контактна інформація розміщена на сайті.

ПромВент
+38 (097) 755-35-52
Промышленные вентиляторы
+38 (066) 260-03-50
ВЕНТС
+38 (093) 619-99-76
Система аспирации-циклон
+38 (097) 755-31-23
Электродвигатели
Україна Київ Магнитогорская 1 Б
Мапа