Вентилятори вн
Вентилятори ВН модифікація (ВН-2В і ВН-3) Україна
Вентилятори ВН предназначенФы для охолоджувального охолодження елементів і вузлів, які в процесі роботи піддаються нагріванню. Широке застосування такі вентилятори мають у напрямку радіоапаратури. Також їх встановлюють спільно з верстатами з числовим програмним управлінням, і з іншими пристроями і приладами, які працюють з блоками управління. Вентилятори ВН в більшості не виконують приплив або відведення повітря у приміщення вони призначені саме для спрямованої подачі потоку в простір, де працюють радіо - і вимірювальні прилади.
Габаритні розміри
Переваги вентиляторів
- Ефективно охолоджують пріори спрямованим потоком повітря;
- Не створюють перешкод, перебуваючи поблизу електронних та обчислювальних приладів, тому не впливають на їх точність;
- Компактні;
- Мають високий ступінь надійності і безпеки.
Таким чином, обчислювальні пристрої будуть працювати точно і ефективно, оскільки будуть захищені від перегріву, який не виключити в процесі їх роботи. Крім того, вентилятори мають таку конструкцію, яка не створює високого рівня шуму, що не порушує загальний комфорт в приміщенні.
Модифікації вентиляторів обдуву ВН, їх застосування
- ВН-2 - 5 лопатей, корпус з алюмінієвого сплаву, з пластиковими лопатями;
- ВН-2В - вологостійкі вентилятори з 5-лопатевий крильчаткою (сталевий корпус, пластикова крильчатка);
- ВН-3 - 7 лопатей з пластику, сталевий корпус (оцинкована сталь).
Вентилятор ВН 2 (ВН-2В) застосовують також для вентиляції побутових і офісних приміщень, особливо актуальний він у просторах скупчення великої кількості вологи. Його встановлюють також в системах вентиляції і кондиціонування повітря, а також спільно з приладами для зварювання деталей. Вентилятор ВН 3 має також особливе призначення - він працює спільно з електронними та обчислювальними приладами на атомних електростанціях.
Конструкція вентиляторів ВН - загальний опис
Такі вентилятори виготовляються з алюмінієвих сплавів (ВН-2) або оцинкованої сталі. Сплав алюмінію міцний і стійкий матеріал, який до того ж може працювати з високою безпекою в середовищі, де ймовірно поява вибуху. Матеріал не виробляє іскріння в процесі обертання крильчатки, що неодмінно важливо там, де постійно працюють радіотехнічні прилади. Оцинкована сталь добре захищена від корозії. Крильчатка вентиляторів ВН виготовлена з металу або пластику для легкого і простого обертання. Напрямок обертання здійснюється проти годинникової стрілки. Двигун працює на підшипниках кочення такі підшипники роблять функціонування вентилятора довговічним і підвищують його надійність.
Монтаж і обслуговування вентилятора ВН
Вентилятори розміщують всередині робочого приладу. Кут і напрямок вентилятора вибирається по зручності не регламентується вимогами. Основною вимогою при цьому є правильне і безпечне підключення мережі електроживлення. Обслуговування, в основному сервісний огляд вентилятора слід проводити раз на півроку. При цьому лопаті вентилятора слід очищати й промивати від пилових скупчень, з подальшим витиранням сухою тканиною, а рухомі елементи змащувати маслом. Підшипники двигуна промивають за допомогою гасу. Очищення і змащення, по мірі необхідності, можна робити і частіше. Для включення електроживлення знадобиться мережі 220 В.
Купити вентилятор ВН в Україні з доставкою
Купити вентилятор для радіоприладів ВН в потрібній модифікації (ВН-2, НР-3, ВН-2В) можна, зателефонувавши нам, або залишивши замовлення через сайт. Виробник Пром-Вент також пропонує доставку товару. Вибрати відповідну модель вентилятора Вам допоможуть наші співробітники!