Кошик
40 відгуків
Промышленное оборудование, центробежные вентиляторы, система аспирации, дымососы.
+38(044) 502-31-32

Осьові вентилятори для сушильних камер

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Осьові вентилятори для сушильних камер

Вентилятори використовуються не тільки для побудови систем вентиляції приміщень, але також і для обдування матеріалів, для виконання їх сушіння.

зокрема, сушка матеріалів актуальна в багатьох напрямках промисловості і виробництва матеріалів:

  • Харчове виробництво;
  • Агрокомплекс (сушка зерна і кормів);
  • Деревообробка та меблеве виробництво тут встановлюються вентилятори для сушіння деревини (дров), дошки для виробництва меблів, тирси;
  • Виробництво будівельних матеріалів;
  • Інші суміжні напрямки.

Такі вентилятори встановлюються в сушильних камерах, або безпосередньо у просторі або з агрегатами, де виконуватися сушіння матеріалу. Крім того, вони рідше встановлюються на автопаркингах, в системах видалення і з холодильними установками.

За якими параметрами вибирати вентилятор для сушіння матеріал

В першу чергу, слід вибрати вентилятор для сушіння, який буде сконструйований з відповідного матеріалу. Приміром, є загальнопромислові сушильні вентилятори, які виготовлені з вуглецевої сталі, а також вентилятори спеціального призначення. Вуглецева сталь може працювати в помірному кліматі, при стандартних умовах, а спеціальне виконання вентилятора включає в конструкцію більш стійкі матеріали, які можуть працювати в більш агресивному просторі (де виконується сушіння матеріалів при наявності, наприклад, кислот і ін).

Типорозмір вентилятора

В найменуванні моделі вентилятора вказано його типорозмір. В основному вентилятори для сушіння включають моделі з типорозмірами 5 або 6,3 або 8 (актуально для моделей вентиляторів ВТВР). Типорозмір вказує, якого розміру крильчатка вентилятора. Наприклад, для вентилятора ВОІР-8 номінальний діаметр крильчатки становить 800 мм. Чим більше діаметр крильчатки тим вище його продуктивність.

Конструкція корпуса вентиляторів для сушіння

Корпус вентилятора для сушіння ВОІР представлений у вигляді рами, з певного матеріалу (виконання). Всередині рами встановлена крильчатка, з лопатами з поліефірної смоли, армованим скловолокном, а також дифузор для розподілу повітря і регулювання продуктивності його подачі. Дифузор в вентиляторах ВОІР можна відокремити. Рама дозволяє встановити вентилятор в простір сушильної камери. Як правило, робоче колесо таких вентиляторів має легку вагу, а тому обертається, не перевантажуючи двигун і не використовуючи надлишкової енергії.

Двигун вентилятора

У комплектацію сушильного вентилятора входить двигун з високими експлуатаційними характеристиками, тому висока ефективність вентиляції забезпечена.

Купити вентилятор для сушильної камери в Україні

На сайті Пром-Вент Ви можете купить вентилятор для сушіння деревини (дров), дошки, зерна, будматеріалів і інших, для свого виробництва. Для більш конструктивного вибору моделі рекомендуємо Вам зателефонувати за вказаними номерами. Також Ви миєте замовити відповідну модель через форму на сайті!

ПромВент
+38 (097) 755-35-52
Промышленные вентиляторы
+38 (066) 260-03-50
ВЕНТС
+38 (093) 619-99-76
Система аспирации-циклон
+38 (097) 755-31-23
Электродвигатели
Україна Київ Магнитогорская 1 Б
Мапа