Кошик
40 відгуків
Промышленное оборудование, центробежные вентиляторы, система аспирации, дымососы.
+38(044) 502-31-32

Даховий вентилятор ВЕНТС ВКГ

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Даховий вентилятор ВЕНТС ВКГ

Дахові вентилятори ВЕНТС ВКГ - відцентрові вентилятори витяжних систем вентиляції. Відрізняються розташуванням на даху будівлі. Можуть монтуватися на будь-якому типі дахів, будівлі будь-якого типу. Викид повітря виконується в зовнішній простір, в горизонтальному напрямку. Можна встановлювати вентилятор також в шахті вентиляції в будинку. Вентилятори дахові відцентрові ВЕНТС ВКГ випускаються з діаметром патрубка 220, 225, 250, 280, 310, 355, 400, 450, 500 мм. Патрубком вентилятор з'єднується з каналом вентиляції відповідного номінального діаметра. Продуктивність серії досягає 4700 м3/год

Конструкція корпусу і деталей

Вентилятори конструюються з міцної сталі і покриваються полімерною фарбою. Фарба захищає поверхню від корозії. Є виконання вентиляторів з оцинкованої сталі (ц) і алюмінію (А).

Особливості двигуна

В комплектації вентилятора - асинхронний двигун із зовнішнім ротором, 2, 4, 6-полюсний. Двигун може бути трифазний або однофазний. Клас захисту IP 44. Є захист від перегріву, з автоматичним перезапуском вентилятора після остигання двигуна. Установка на підшипниках кочення, що робить роботу двигуна довговічною, зменшує знос, і рівень шуму. Турбіни двигуна динамічно збалансовані, що підвищує точність робочих характеристик.

Регулятор на додаток

Купити дахові вентилятори ВЕНТС ВКГ відцентрові можна з окремим регулятором, для регулювання швидкості обертання робочого колеса. Застосовувати можна тиристорний або автотрансформаторний регулятор, для регулювання плавно або східчасто. Можна також керувати декількома вентиляторами з одного регулятора. Підібрати устаткування з номінальним параметрам Вам допоможе спеціаліст, при купівлі!

Купити даховий вентилятор ВЕНТС ВКГ в Києві (Україні)

А вентилятор даховий ВЕНТС ВКГ відцентровий встановлюється на рівній поверхні, на даху будівлі, і з'єднується своїм патрубком з витяжним каналом. Зручно підібрати модель вентилятора з номінальним діаметром патрубка, відповідно діаметру повітропроводу витяжки. Для з'єднання з каналом іншого розміру застосовуються гнучкі вставки, купити які можна додатково. Кріплення до поверхні виконується монтажною рамою і пластиною. Важливо також правильно підключити кабель живлення. Для цього на клемній коробці представлений схема приєднання проводів – вона також є в інструкції до вентилятора. Купити даховий вентилятор ВЕНТС ВКГ можна з доставкою у Ваш регіон! Замовляйте промислове і побутове обладнання для вентиляції по вигідним цінам на нашому сайті!

Виробник
  • 13
Фільтри
Діапазон цін, грн.
Продуктивність, куб.м/год
Споживана потужність, кВт
Максимальна температура навколишнього середовища, град.
Частота обертання, об/хв
Вага, кг
Наявність
  • 13
Країна виробник
  • 13
Тип конструкції промислового вентилятора
  • 13
Тип промислового вентилятора за виконанням
  • 13
Напруга мережі
  • 10
  • 3
Тип каналу
  • 13
ПромВент
+38 (097) 755-35-52
Промышленные вентиляторы
+38 (066) 260-03-50
ВЕНТС
+38 (093) 619-99-76
Система аспирации-циклон
+38 (097) 755-31-23
Электродвигатели
Україна Київ Магнитогорская 1 Б
Мапа