Кошик
40 відгуків
Промышленное оборудование, центробежные вентиляторы, система аспирации, дымососы.
+38(044) 502-31-32

Димосос ДН-15 (ДДН-15)

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Димосос ДН-15 (ДДН-15) Україна

Димососи ДН-15 (ДДН-15) - це спеціальні промывшленные агрегати подібні відцентрових вентиляторів, які дозволяють відводити димові гази з простору топки котлів та інших опалювальних агрегатів. Працювати димососи можуть з печами, котлами на твердому паливі або газо-мазутному, а також в інших напрямках з обладнанням, в якому виконується згоряння палива. Переміщати ними можна не тільки гарячі димові гази, але і інші парові та газові речовини.

Базові особливості

 • Номінальний діаметр крильчатки - 1500 мм;
 • Матеріал - міцна, температуростойкая сталь;
 • Поріг стійкості з температурою 200°С;
 • Продуктивність котельного агрегату, з яким працює димосос, повинна бути в межах 2,5-25 т/год.

Умови експлуатації

Для надійної і довговічної роботи котел, з яким працює димосос, повинен бути оснащений системою уловлювання золи. Це дасть можливість не накопичувати продукти згоряння на стінках димососа, і зберегти його в колишньому вигляді. Рекомендовано застосування димососа в умовах помірного клімату, з розміщенням його в закритому приміщенні, в наметі, кузові або подібної конструкції без штучного регулювання клімату, з обов'язковим захистом двигуна димососа від опадів та сонця.

Особливості стійкої конструкції

Стінки корпусу димососа зроблені з листової сталі. Вони потовщені, і це дає агрегату додаткову стійкість як до температур, так і до абразивів. Лопатки крильчатки також покриті спеціальним твердим сплавом, який захищає їх від ударів.

Виконання корпусу

Форма корпусу - спіральна, як у відцентрового вентилятора. Він виконаний поворотним, тобто його можна направити в потрібну точку по вертикальній осі, в межах 0-270°. Існують димососи ДН-15 (ДДН-15) з двома типами корпусу - правого або лівого виконання. У цих корпусах димові гази закручуються і виводяться у відповідному напрямку.

Особливість виконань представлена на схемі.

Схема корпусу - Димосос ДН-15 (ДДН-15) правого обертання, з боку електродвигуна

Схема корпусу - Димосос ДН-15 (ДДН-15) лівого обертання, з боку електродвигуна

Двигун

В комплекті димососа встановлено асинхронний двигун марки АЇР, потужність двигуна підбирається індивідуально по моделі вентилятора. Димосос з яким двигуном Вам потрібно купити Ви можете вказати при оформленні замовлення.

За способом приєднання двигуна в загальну конструкцію димососа виділяють два виконання:

 • Схема №1 - установка крильчатки на вал двигуна в комплекті. Більш компактно, надійно і конструкція зменшує вартість;
 • Схема №3 - двигун і крильчатку з'єднує промвузол. Більш габаритний виконання, але з можливістю працювати в більш широкому діапазоні температур.

Крильчатка для димососа ДН (ДДН)

На крильчатці розташовані 8 лопаток, нахилених під спеціально розрахованим кутом, щоб захоплення і переміщення димовий маси було максимально ефективним. За типом лопаток є додаткові два виконання димососа ДН-15 (ДДН-15):

 • З нормальними лопатками;
 • З укороченими лопатками.

Перед крильчаткою також встановлено направляючий апарат, обтічна поверхня якого направляє надходить в димосос газ єдиним потоком. Також даний елемент регулює продуктивність димососа, за допомогою підключеного ручного або автоматичного керування.

Станина димососа ДН

Станина - чавунна зварна рама, на якій розміщені корпус з начинкою, і двигун димососа. Даною рамою пристрій монтується на робочу поверхню.

Купити димосос ДН-15 (ДДН-15) у Києві (Україні)

Оформити замовлення, щоб купити димосос ДН-15 (ДДН-15) у потрібному Вам типі, можна на сайті нашої компанії. Ми пропонуємо також доставку товару, всі деталі обговорюйте при спілкуванні з менеджером. Ціну потрібного виконання димососа, відмітного від стандартного, уточнюйте при консультації!

Фільтри
Діапазон цін, грн
Країна виробник
 • 2
Тип димососу за принципом роботи
 • 2
Тип вентиляторного димососа
 • 2
Наявність
 • 2
Тип відцентрового вентиляторного димотяга
 • 2
ПромВент
+380 (97) 755-35-52
Промышленные вентиляторы
+380 (66) 260-03-50
ВЕНТС
+380 (93) 619-99-76
Система аспирации-циклон
+380 (97) 755-31-23
Электродвигатели
Магнитогорская 1 Б, Київ, Україна
Мапа

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner