Фільтри для систем аспірації
Фільтри для систем аспірації
Рукавні фільтри з імпульсною продувкою - призначені для очищення повітря від дрібнодисперсного пилу, продування фільтруючих елементів виконується вбудованим механізмом регенерації імпульсної продування стисненим повітрям. Максимальна температура потоку не повинна перевищувати +260° С і ступінь запиленості повинна бути до 100 г/м3. Пропускна здатність однієї секції фільтрів становить 1000 до 12500 м3/год, для збільшення пропускної спроможності їх можна з'єднувати в кілька секцій, що спричинить за собою збільшення характеристик. Рукавний фільтр не потребує постійного обслуговування і може працювати безперервно.
Рукавні фільтри з вибровстряхиванием - використовують для очищення повітря в системах аспірації, очищення фільтрів відбувається за рахунок безпосереднього впливу вібрації на фільтруючий елемент. Дане обладнання застосовують для очищення деревної пилу та пилу, що утворюється при обробці ДСП в сфері деревообробки на меблевих фабриках.
Рукавні фільтри з механічним струшуванням - застосовують для систем аспірації, в даному агрегаті видалення налиплого пилу відбувається за рахунок механічного струшування фільтрувальних рукавів у вертикальному і горизонтальному положенні, плюси даного агрегату в простоті його експлуатування.
Рукавний фільтр зі зворотним продуванням - для виконання очищення фільтрів використовують свіжий або очищене повітря системи, продування відбувається за рахунок зміни потоку повітря, таким чином встряхиваются фільтра і все осипається. Витрати повітря на продувку становить до 10 % від загальної кількості очищеного повітря.
Рукавні фільтра України для очищення газів
Дане обладнання вважається одним з найбільш ефективних методів очистки повітря від дрібнодисперсного не мокрою пилу і газів, безперебійну роботу фільтрів забезпечує система регенерації фільтруючих елементів, одним з найбільш надійних є рукавний фільтр з імпульсною продувкою.
Принцип роботи фільтрів з імпульсною продувкою
Принцип роботи фільтрів зі зворотним продуванням
а-режим фільтрації, б-режим регенерації, 1-вхідний патрубок, 2-корпус фільтра, 3-рукав, 4-продувной клапан, 5-випускний клапан, 6-колектор очищеного повітря, 8-шлюзовий живильник.