
Однофазний електродвигун АІРЕ80С2 2,2 кВт 3000 об. хв.
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- +380 (97) 755-35-52ВЕНТС
- +380 (93) 619-99-76Система аспирации-циклон
- +380 (97) 755-31-23Электродвигатели
Сфери застосування та характеристики однофазного асинхронного двигуна серії АІРЕ
Для того, щоб укомплектувати приводи різних механізмів (наприклад насосів, вентиляторів, компресорів), використовуються електродвигуна 220 В. В загальнопромислового асинхронного однофазного електродвигуна розміщений вал, діаметр якого 22 мм.
Електродвигун з короткозамкнутим ротором призначений для роботи в мережі 220 В. виконання однофазного двигуна серії АІРЕ відповідає з ГОСТ 2479-79. Асинхронний однофазний мотор з класом захисту IP55 (не піддається впливу пилу та вологи) витримує нагрівання +150 °C. Електродвигун 220 В, клас ізоляції обмоток статора "F" призначений для розміщення в помірному кліматичному поясі. Працюючи в режимі S1 (без частих зупинок зі стабільним навантаженням) АІРЕ80С2 запускається за допомогою пускового конденсатора. Робочий конденсатор електромотора відповідає за його стабільну роботу за постійного навантаження. Наша компанія пропонує купити електродвигун 220 В (2,2 кВт 3000 об. хв) в Україні недорого з доставкою в будь-який регіон.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Діаметр | 180 мм |
| Діаметр вала | 22 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Основні | |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Напруга | 0.22 В |
| Колір корпусу | Синій |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Захисний кожух | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Режими роботи | Тривалий |
| Потужність | 2.2 кВт |
| Частота обертання | 3000 об/хв |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Відношення максимального моменту до номінального моменту | 1.7 |
| Тип ротора | Короткозамкнений |
| Вага | 15.9 кг |
| Кількість фаз | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Номінальний струм | 14.6 А |
| Кількість полюсів | 2 шт. |
| Виробник | Аїр |
| Додаткові характеристики | |
| Електромагнітне гальмо | Ні |
| ККД, не менше | 76 % |
| Вбудований температурний захист | Ні |
| Система охолодження двигуна | Зовнішній обдув |
| Користувальницькі характеристики | |
| Спосіб монтажу | На лапах |
| Тип двигуна | Асинхронні |
- Ціна: Ціну уточнюйте
- Спосіб упаковки: Картонна коробка пінопласт. Під час доставки перевізником Нова Пошта, Інтайм та інші електродвигун упаковують додатково в стрейч плівку.

